euthanasepam: (Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine)

 

Україна потребує атестації на громадянство для всіх чинних та майбутніх громадян.

Ця атестація має, на мою думку, вимагати складення іспиту з таких галузей знання:

  • Конституція України;
  • українська мова;
  • історія України;
  • українська культура та література;
  • основи політології та політичної культури громадянина;
  • основи історії та теорії права;
  • основи економічної теорії (політекономія).

У разі нескладення особою іспиту — не надавати громадянство; а для осіб, що вже його мають — передбачити обов’язкове обмеження в громадянських правах та свободах, а насамперед у праві обирати та бути обраним до органів державної влади, працювати на державній службі чи обіймати державну посаду, служити у ЗСУ, СБУ чи підрозділах МВС, інших силових чи спеціальних підрозділах.

Аби особи, що мають намір стати громадянами України, не ремствували, що то надто складно — надати їм змогу від трьох до п’яти років вивчати названі науки самотужки або на курсах навчання майбутніх громадян України.

 

euthanasepam: (Flag_of_Ukraine)
 
Про сайт «Уґраїна» (http://www.ugraina.org/about):


Уґраїна — це перший фіно-угорський портал для українців. Складається із стрічки новин, статей, понад 20 енциклопедій — за кількістю фіно-угорських країн. Сайт виходить з того, що Росія — фіно-угорська країна. Сайт підтримує етнічних великорусів як упосліджену фіно-угорську націю. Сайт є рупором ерзянських, вепських, карельських, мерянських, марійських націоналістів і майданчиком для формування спільної україно-фіно-угорської політики в світі. Сайт формує осмислену українську політику на східному напрямку, бореться проти нездорової фіно- і великорусофобії, кличе Україну до союзу з православними фіно-угорськими країнами Євразії проти всякої несвободи. Сайт працює на ерудицію українців та апелює до їх Призначення.

Парадокс, але в нинішній хохляцькій "Украине", що мімікрує під Росію, самій Росії місця нема — вона підміняється Україною. Так і весь фіно-угорський світ — він підмінений якоюсь безкінечною Малоросією в самій Російській Федерації.

Доторкнись до історії аборигенів Всесвіту — фіно-угрів.

Ульхт шумбра!


 
euthanasepam: (Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine)
 
На сторінках сайту Міністерства оборони України оприлюднено імена українських вояків, що віддали своє життя у визвольній війні українського народу проти кацапсько-фашистського мороку.

МОУ: «Пантеон Героїв».

Шануймо пам’ять наших воїнів.

 
euthanasepam: (Flag_of_Ukraine)
 
Часом кацапи, що майже всі є лігнвоінвалідами, закидають нам, що буцімто в Україні все вирішують жиди, а сама Україна була й є суцільним «мєстєчком». Отже мусимо пояснити значення слова, яке не розуміють кацапи.

Містечком українською мовою називають невеличке місто (кацапською мовою — «ґарадок»), що більше за село, але менше за [велике] місто. В совдеповську добу на означення містечок вигадали термін ПҐТ — «пасьолак гарацскова тіпа» (селище міського типу). Головна суттєва відмінність містечка від більшого міста є адміністративною і полягає в тому, що місто було осередком місцевого уряду, суду тощо, які обслуговували більшу за це місто адміністративну територію (сотню, полк і таке інше), що містила менші містечка і села. Невеличких міст в Україні з давніх давен дуже багато, чимало з них отримали свого часу магдебурзьке право. Нічого специфічно жидівського в українському слові «містечко» ніколи не було й немає.

Чому ж для кацапів українські жиди, мешканці малих міст, в збоченій кацапській уяві стали «мєстєчковимі», а самі малі міста отримали асоціацію з жидами? В малих містах жили поміж інших людей і жиди (окремими релігійно-національними спільнотами, як було заведено скрізь з давніх часів). За імперської Московщини причиною скупчення жидів саме у містечках була заборона для них здійснювати сільськогосподарську діяльність та мешкати в більших містах через запровадження кацапами «смуги осілості». Наслідком цієї дискримінації жидів кацапи вважають тепер містечко типовим осередком життя жидів, не беручи до уваги українське значення слова.

 
euthanasepam: (vata_borodata)
 
Часом російськомовні громадяни України ображено наполягають на тому, що вони є справжніми патріотами, бо в час Майдану та визвольної війни українського народу проти кацапсько-фашистської агресії були та є в лавах українців. Дехто навіть каже, що не обов’язково знати українську мову, щоб бути українцем. Цікаво, якби вони сказали в Росії, що нема потреби знати російську мову, щоб бути «русскім», та сказали це українською мовою — як би таке сприйняли інші «русскіє»?


Прошу переглянути у [livejournal.com profile] mysliwiec: «Русские называют всё русское славянским, чтобы потом назвать всё славянское русским».


І це: Ігор Лосєв, «Українізація: жахалка чи категоричний імператив?»

 
euthanasepam: (Flag_of_Ukraine)
 
Чи є українська, білоруська та російська мови спорідненими між собою? Щодо української та білоруської немає жодного сумніву: ми з білорусами чудово розуміємося без перекладача, коли кожен з нас розмовляє своєю рідною мовою. Це найкращий та очевидний доказ, що ми є споріднені народи. Чи так це щодо кацапів? Прошу переглянути їхні відгуки на український переклад твору Джорджа Орвела «Animal Farm» — назву перекладено як «Колгосп тварин»: flibusta.net/b/227527, flibusta.net/b/265028 (деякі з цих відгуків є на малюнку).

Наразі також пораджу українським та білоруським братам і сестрам до читання «1984» в перекладі білоруською мовою.

 
euthanasepam: (Flag_of_Ukraine)
 
Пояснення у Вікіпедії: «Диалектологические карты русского языка».

Зображення цієї мапи велике за розміром (2438×2893 пікселів), тож я його прибрав під кат.

Read more... )

 
euthanasepam: (matroska)
 
«Поўная рэжысёрская версія першага анімацыйнага фільма па гісторыі Беларусі „Будзьма беларусамі!“ мае вышэйшую за папярэднія рэлізы якасць відэа і большы хранаметраж.

„Будзьма беларусамі!“ — гэта першы прафесійна зроблены анімацыйны фільм, прысвечаны гісторыі Беларусі ад яе пачатку да нашых дзён. Мультфільм з’яўляецца цэнтральнай, але далёка не фінальнай падзеяй сумеснага праекту „БудзьмаTUT“ культурніцкай кампаніі „Будзьма беларусамі!“ і парталу TUT.BY.

Праект мае на мэце зацікавіць беларускай гісторыяй і культурай шырокае кола людзей. Стваральнікі праекта перакананыя, што менавіта гэтыя каштоўнасці сёння могуць аб’яднаць такіх розных беларусаў».


youtube.com/watch?v=m2TYMNftJFY

 
euthanasepam: (ptn_pnx)
 
«Пропаганда России: „информационная война“ без „мягкой силы“».

«Питер Померанцев (Peter Pomerantsev) — британский журналист и телепродюсер. В ближайшее время из печати выйдет его книга о „постмодернистской диктатуре Владимира Путина“ — „Nothing Is True and Everything Is Possible“ (что можно перевести как „Ничто не истина и возможно все“). В интервью Русской службе „Голоса Америки“ Померанцев размышляет об уникальных особенностях современной российской пропаганды».

 
euthanasepam: (vata_borodata)
 
Хто такий ватник? Це тоталітарний раб. Це раб держави та примусу. Це довічний раб-волонтер, що боїться та ненавидить свободу і волю.

Пам’ятаймо, браття: рабів до раю не пускають.

 
euthanasepam: (Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine)
 
Це найважливіше, що я можу написати з приводу війни зараз чи міг написати в минулому або майбутньому.

Шановне панство!

Цю війну проти нашого народу розпочато кацапами не через Майдан, не заради Криму, не через фантастичну вигадану загрозу кацапам, не через газ і не за територію. Це війна для знищення незалежної самостійної держави Україна та позбавлення українського народу політичної суб’єктності і майбутнього. Це війна задля знищення нас із вами.

Слава нашій нації! Смерть ворогам!

 

MH17

2014-07-18 11:34
euthanasepam: (matroska)
 
Злочинний кацапсько-фашистський путінський режим знову позбавив життя мирних людей, збивши в небі Донбасу руками своїх озброєних нелюдів цивільний літак з майже трьомастами пасажирами та членами екіпажу.

 
euthanasepam: (Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine)
 
На мою думку, маячня про «русскій Крим» незабаром піде в минуле разом з кацапами. Але й українською землею вважати Крим немає підстав: це насамперед історична батьківщина кримсько-татарського народу. Оскільки економічно Крим — невід’ємна частина України, а в національно-культурному сенсі є, безумовно, окремою землею, я бачу наше повоєнне майбутнє таким: широка автономія Криму у складі унітарної України (подібно до того, як було до війни, але з урахуванням та вирішенням недоліків і проблем минулого) або конфедеративна спільна держава України та Криму. Також потрібно буде надати допомогу у поверненні з інших країн на історичну батьківщину людям, що визнають власну кримсько-татарську національну та культурну ідентичність.

 
euthanasepam: (matroska)
 
Імперський кацапський шовінізм ґрунтується на такій головній тезі: Росія там, де росіяни. Слід чітко усвідомити, кого кацапи вважають росіянами. Для кацапа кожен, хто в побуті розмовляє російською — той і є росіянин. Тобто територія, на якій люди розмовляють російською мовою, кацапом усвідомлюється як російська земля. Будьте певні, що якогось дня кацапи прийдуть по вашу землю і майно через те, що ви розмовляєте російською, а отже землю цю вони вже вважають своєю.

 
euthanasepam: (Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine)
 
Коли ми розмовляємо поміж себе рідною мовою, вороги та окупанти нас здебільшого не розуміють. Але ми також знаємо їхню мову, тому завжди розуміємо їхні розмови, а також відрізняємо іноземців від російськомовних українців. Шановне українство, наша мова — це мова нашої волі і свободи, нашої рідної землі, наша могутня зброя до єднання, спротиву, боротьби та перемоги.

 

Profile

euthanasepam: (Default)
euthanasepam

June 2017

M T W T F S S
   1234
567891011
1213 14 15161718
19202122232425
26272829 30  

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated 2017-09-25 02:20
Powered by Dreamwidth Studios