euthanasepam: (Flag_of_Ukraine)
2034-06-21 11:48 am

[sticky entry] Sticky: Для читання, участі та допомоги

Цей перелік оновлюю та доповнюю.

Read more... )

 

euthanasepam: (Kozak)
2017-05-31 08:19 pm

Служитимуть усі?

 
Замість переднього слова. Дискусії, що я мав з людьми, які живуть поза певною проблематикою, переконали мене, що такі люди неспроможні цю проблематику адекватно зрозуміти. Це стосується державного управління, інфобезу, військової служби тощо — бо це є загальне правило компетенції.

Read more... )

 
euthanasepam: (Medal)
2017-05-29 07:53 am

Скупий платить двічі, а дурень…

Стандартний метод блокування українського контенту й авторів у Фейсбуці — скарги кремлеботів (приклад). Але причина, звісно, в іншому. Через масове нєважнакакаїзичіє непритомних покручів та кацапів з України Фейсбук робить модераторами українського сектору кацапів. Це настільки проста, очевидна й загальновідома річ, що наводить на думку про розумову неповноцінність москвомовних громадян України та існування сталої кореляції між побутовою москвомовністю (яку в нас ще часом лицемірно називають білінгвізмом) та слабуванням на розум: є очевидна причина, є очевидний наслідок, є неспроможність пов’язати одне з другим.

 
euthanasepam: (Bear)
2017-05-27 10:54 am

Русскій язик — це маркер раба

 

В системі державного рабовласництва, виплеканого Москвою, провідну роль грають такі чинники:

  • опшшєпанятная казьонная фєня (себто пердюча кацапська брехучка) для державного обліку та церковної пропаганди;
  • фактична заборона приватної власности, а відтак безперспективність розвитку інститутів відкритого сусльпільства (вільної економіки, людської честі та гідності, прав та свобод людини тощо).

Он-де нєважнакакаїзичьний опщєчілавєк обурено пише іноземною мовою в своєму дописі «Всё не так!»: «Наш народ никогда не будет ничем доволен».

Справді, панове, «іх нарот нікаґда нє будєт нічєм даволєн». Істоти з тавром раба на чолі та рабською душею і ментальністю лишатимуться рабами до скону.

Щоби бути вільною людиною, треба не бути рабом.

 

euthanasepam: (Che)
2017-05-26 10:09 am
Entry tags:

Devuan is a systemd-free Debian-based Linux distro

 
Сторінка проєкту: https://devuan.org

«Devuan GNU+Linux is a fork of Debian without systemd. The latest 1.0.0 Jessie release (LTS) marks an important milestone towards the sustainability and the continuation of Devuan as a universal base distribution. Since the Exodus declaration in 2014, infrastructure has been put in place to support Devuan’s mission to offer users control over their system. Devuan Jessie provides continuity as a safe upgrade path from Debian 7 (Wheezy) and a flawless switch from Debian 8 (Jessie) that ensures the right to Init Freedom and avoids entanglement».

Вчора його оголошено релізом як Devuan Jessie 1.0. Негайно стягнув LiveCD та запустив на реальному залізі. Стисло про мої найперші враження: звичний, простий, гарний, зрозумілий, функціональний лінукс без огидних редхатових доважків та глюків.

Щиро зичу компанії Red Hat щонайскоріше збанкрутувати.

 
euthanasepam: (matroska)
2017-05-11 01:13 am

Нє рашшативайтє людку!

Письменниця Лариса Ніцой: «Сьогодні українця, який вимагає для себе українського середовища: телебачення, радіо, школу, книжок, обслуговування, музику, мову — звинувачують у розколі суспільства. Це все одно, що рибу, яка вимагає води, кактуса, якому необхідна пустеля, і жайворонка, який проситься в поле — звинувачувати в тому, що вони знахабніли і розколюють природу» («Лариса Ніцой: Чи розколюють українці суспільство»).


P. S.

Ще дописи про бідування української мови в Україні: https://www.infa.ua/tag/ukrayins-ka-mova.

 
euthanasepam: (vata_borodata)
2017-04-26 01:10 pm
Entry tags:

Cut Mode On

Любі друзі, ховайте, будь ласка, ваші цікаві дописи під кат. Дякую.

UPDATE 1

В Дримі кат робиться таким HTML-кодом:

<cut>
Тут сховався ваш допис.

</cut>


UPDATE 2

Навіщо ховати під кат? Коли в потоці є графіка, відео та великі тексти без кату, стрічка стає трохи заважкою для сприйняття. Також потребує чимало пам’яті в бравзерах на основі Chromium.

 
euthanasepam: (Delirium_Tremens)
2017-04-24 11:04 pm
Entry tags:

Йойтішно-технічне: Without Systemd Wiki

without-systemd.org

Sapienti sat.


UPDATE

До дискусії в коментах пропоную прочитати, хто не читав, давній уже допис Каґанова про лінукс (висловлені в дописі тези я поділяю): «За что я ненавижу Линукс», lleo.me/dnevnik/2008/05/31.html. Минуло відтоді дев’ять років, а стає дедалі гірше.

 
euthanasepam: (matroska)
2017-04-05 02:44 pm

Зворушливий лист

«Любий euthanasepam, 2017-04-05 о 08:45:54 ваш журнал було видалено. Видалення було проведено з наступної IP-адреси: X.X.X.X. Якщо ви зробили ці зміни власноруч, то цей лист є лише підтвердженням ваших дій. Якщо ви не видаляли ваш журнал, це означає, що безпеку вашого журналу було скомпрометовано. Будь ласка, негайно відвідайте поширене питання № 117 [http://www.livejournal.com/support/faqbrowse.bml?faqid=117], щоб дізнатися про подальші дії задля відновлення безпеки вашого журналу. Цей лист було надіслано автоматично, щоб допомогти вам контролювати безпеку рахунку. Ви не можете відмовитися від одержання цих сповіщень.Читати останні новини LiveJournal на http://ru-news.livejournal.com/».

Розчулився.


UPDATE

Ще ні, зарано.
euthanasepam: (matroska)
2017-04-05 10:02 am

Про співчуття та милосердя

Коли здихають москалі, у всесвіті свято, а в пеклі гулянка. Жодного співчуття та милосердя до кацапів не може бути. Ніколи.